Lanový park

Lanový park

V areálu se v korunách vzrostlých stromů nachází lanový park, který je rozdělen na dvě části. První část je klasický lanový park ve výšce 4 - 6 metrů nabízí celkem 17 lanových překážek s možností volby lehkého a těžkého okruhu. Na těchto překážkách si zájemci vyzkouší svou obratnost, vytrvalost a sílu. Lanový park bude přístupný návštěvníkům od výšky 140cm. Druhou částí parku jsou 3 překážky s jištěním top-rope, které budou využívány převážně při jednorázových akcích.

Otevírací doba

DUBEN - ZÁŘÍ

pondělí – pátek 14.00 – 18.00 hod. POUZE REZERVACE (formulář ve spodní části stránky)
víkendy 10.00 – 18.00 hod. POUZE REZERVACE (formulář ve spodní části stránky)

Otevření lanového je podmíněno vhodným počasím a stavem překážek.

ŘÍJEN – BŘEZEN                               zavřeno

Rezervace

Od 17. 9. 2019 je, z organizačních důvodů, vstup do lanového parku podmíněn vytvořením rezervace, která musí být provedena 4  dny před plánovanou návštěvou. Rezervaci lze vytvořit přes webový formulář nebo na recepci SVČ.

Organizované skupiny nad 10 osob je nutné kontaktovat správce e-mailem nejméně 14 dní před plánovanou návštěvou.

Správce lanového parku – Jakub Rak, e-mail: rak@svctrutnov.cz, tel.: 731 113 759

Vstupné

180,-Kč / - malý okruh (cca 35 min.), 250,-Kč – velký okruh (cca 50 min.),

Pro děti od 12 let, provoz řídí instruktor, vstupenky v prodeji na recepci SVČ, v případě nepříznivého počasí se park uzavírá, přednost mají organizované skupiny a rezervace.

Děti do 15 let mohou do lanového parku pouze na základě odpovědnosti a přítomnosti zákoného zástupce či jiné pověřené osoby.

partneři

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace