Půjčovna

Vážení návštěvníci, pro letní prázdniny 2020 jsme v areálu Na Nivách připravili půjčovnu volnočasových a rekreačních her. Celou nabídku lze rozdělit do kategorií venkovních her a deskových her.

Venkovní hry

MölkkyPůjčovna venkovních herje uzavřena.

Prostorem pro vaši aktivitu je nejvhodnější prostor lesoparku, který skýtá travnatou plochu, každá hra má doporučené místo pro aktivitu, abyste pro ni měli dostatek místa. Zároveň obdržíte kromě samotného herního materiálu i zpracovaná pravidla. Kromě zahradních her si lze zapůjčit i sadu pro stolní tenis, který má pevnou instalaci pod balkónem lezecké stěny. Výdej a vracení venkovních her je v recepci SVČ.

Seznam her: Mölkky, žebříkový golf, pétanque, free kroket, Kubb, ruské kuželky, speedminton, Spike ball

Cena: 30,-/60minut (případné složení vratné zálohy 200,- u některých her)

Deskové hry

Pro deskové hry je určen prostor stolečků ve vstupní hale, kavárně a na terase kavárny. Se zapůjčenými hrami se vejdete na stoleček i s případným drobným občerstvením, takže pitný režim budete moci doplňovat průběžně. Výdej a vracení her probíhá přímo na recepci ve vstupní hale.

Seznam her: 6 bere, Střelené kachny, Krycí jména, Bang, Hádej kdo?, Země město, Párty alias, Soubor her...

Cena: 20,-/60minut

Systém půjčování her

  1. Návštěvník si na recepci SVČ zaplatí půjčovné a případně složí zálohu (viz ceník) a bude mu vypůjčen materiál včetně pravidel.
  2. Základní doba výpůjčky je 60 minut, poté musíte hru vrátit, nebo si dokoupit prodloužení půjčovného
  3. Po vrácení hry je vám vrácena případná záloha, pokud vše bude, jak má být

Provozní doba

pondělí – neděle 10.00 – 19.00 hod.
venkovní hry červen - září

partneři

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace