Pro školy

BOKOUŠ - zážitkové kurzy

Červnové zážitkové kurzy pro střední školy a 9. třídy ZŠ jsou nevšední formou výletu. Poskytnou pedagogovi úplně jiný pohled na své žáky, a to v roli pozorovatele, či přímo účastníka jednotlivých aktivit.

Dopravní výchova pro ZŠ

Programy dopravní výchovy jsou určeny pro 4. a 5. třídy ZŠ. Program je zaměřen na opakování dopravních předpisů a praktické výuky na dopravním hřišti. PŘIJÍMÁME OBJEDNÁVKY NA ŠKOLNÍ ROK 2022/2023

Termín: podzim 2022/jaro 2023

TŘÍDA NA NIVÁCH

Dopolední programy Na Nivách pro třídy ZŠ a SŠ. Prostřednictvím her a aktivit s využitím metod zážitkové pedagogiky zacílíme na třídní kolektiv i na zábavu. Zaměření programu si můžete zvolit sami podle charakteru vaší třídy. Cena: 250,-/os., Délka programu: 3 hod.

HODINKA NA NIVÁCH

Netradičně strávená dopolední vyučovací hodina v prostředí „Volnočasového parku Na Nivách“. Nabízíme třídním kolektivům zajištění balíčku atrakcí (dobrodružné hřiště, zahradní hry, šlapací káry). Cena: 50,-Kč/žák/aktivita., Délka: 60 min.

Termín: Červen 2022

ADAPŤÁK NA NIVÁCH

Jednodenní adaptační program pro nově vzniklé třídní kolektivy. Skupina projde sérií her a aktivit pečlivě poskládaných do efektivního celku (seznamovací hry, zábavné, kooperativní, pohybové, kreativní, hledání řešení apod.). Žáci tak dostanou možnost lépe poznat své nové spolužáky, zjistit něco o ostatních i o sobě. Učiteli se naskytne jedinečná příležitost vidět své žáky bez „nasazených školních masek“ a udělat si o novém kolektivu a jeho členech zřetelnější startovní obrázek.

Termín: září 2022

partneři

Používáme soubory cookies

Tyto webové stránky používají soubory cookies a další sledovací nástroje s cílem vylepšení uživatelského prostředí, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvnosti.

upravit předvolby