MĚSTO DĚTÍ 2020

Přeshraniční město dětí je projekt zaměřený na děti a jejich rodiče z obou stran hranice. Mladí účastníci projektu poznávají pracovní, společenský a občanský život dospělých. Rodiče budou moci průběžně sledovat pokroky svých potomků. Pořadatelem akcí je Krajská hospodářská komora Královéhradeckého kraje.

Přeshraniční město dětí je projekt zaměřený na děti a jejich rodiče z obou stran hranice. Mladí účastníci projektu poznávají pracovní, společenský a občanský život dospělých. Rodiče budou moci průběžně sledovat pokroky svých potomků.

Pořadatelem akcí je Krajská hospodářská komora Královéhradeckého kraje,

IČ 25948890, se sídlem Škroupova 957, 50002 Hradec Králové - partner projektu.

Hlavní partner projektu: Sudecka Izba Przemyslowo-Handlowa w Swidnicy

Další partneři: Město Trutnov, Město Hořice, Město Nová Paka, Město Jičín, Město Strzegom

Termín realizace projektu:  březen 2018 - srpen 2020

Web projektu a více informací:  www.ceskemestodeti.cz


V rámci projektu Přeshraniční město dětí budou spolupracovat všichni účastníci společenského, kulturního, hospodářského života a veřejné správy obou zemí - rodiny a jejich děti, místní samosprávy, nestátní organizace, soukromí podnikatelé a veřejné instituce, jako základní školy, sociální organizace, střediska kultury, složky záchranného systému apod.

Věková kategorie: 6-12 let

Termín: 28.- 31. 7. 2020

Cena: ZDARMA Kč

přihláška

partneři

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace